18.08.2017

Головна » 2017 » Апрель » 21 » IX Всеукраїнська науково-практична конференція
IX Всеукраїнська науково-практична конференція

20-21 квітня 2017 року делегація Козівської державної української гімназії ім.В.Герети у складі: Грубого М.А., директора гімназії, Колодій Г.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, Антоляк Г.М., заступника директора з виховної роботи, Карпової О.М., практичного психолога гімназії та завідувачки методкабінетом відділу освіти та спорту Козівської РДА Стасів Р.В. взяли участь у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості», яка відбулася на базі Бережанської школи-гімназії ім. Богдана Лепкого. Організаторами конференції були: Національна академія педагогічних наук України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, Бережанська школа-гімназія ім. Богдана Лепкого. На конференції здійснювався обмін досвідом та виявлення інноваційних підходів та рішень проблем проектування розвитку обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу, підготовка педагогічних працівників для роботи з обдарованими дітьми. На конференції також обговорювалися такі питання: - проектування розвитку обдарованості учня в системі учасників навчально-виховного процесу; - підготовка педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми в системі післядипломної педагогічної освіти; - психологічна діагностика обдарованості; - моніторинг інтелектуального розвитку обдарованої особистості; - педагогічна підтримка науково-дослідницької діяльності учнів; - соціалізація обдарованої особистості у віртуальному середовищі; - психологічні та педагогічні аспекти професійного самовираження творчої особистості в умовах профілізації сучасної школи; - формування креативного мислення учасників навчально-виховного процесу засобами інноваційних технологій. Учасники нашої делегації працювали у таких секціях: «Соціально-педагогічне проектування розвитку обдарованості учня в системі взаємодії учасників навчально-виховного процесу» - керівник Киричук В.О., кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України, доцент кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України (Колодій Г.В., Антоляк Г.М.), «Проблеми функціонування педагогічно сприятливого середовища для розвитку обдарованих дітей» - керівники: Камишин В.В., доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, член – кореспондент НАПН України, директор Інституту обдарованої дитини НАПН України, Николин М.М., кандидат педагогічних наук, заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу (Стасів Р.В.), «Реалії та перспективи STEM – освіти в Україні», керівники – Петровський О.М., кандидат історичних наук, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти, Гайда В.Я., методист відділу навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського інституту післядипломної освіти (Грубий М.А.), «Науково-дослідницька діяльність старшокласників у системі формування обдарованої особистості», керівник Мандзій О.Л., заступник директора з навчально-виховної роботи Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого (Карпова О.М.).

«  Апрель 2017  »