28.07.2017

Головна » 2016 » Декабрь » 8 » "Козаку найперше - воля, козаку найвище - честь!"
"Козаку найперше - воля, козаку найвище - честь!"

На базі нашої гімназії відбувся районний етап звіту - естафети пошукових матеріалів серед учнівської молоді дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") "Козаку найперше - воля, козаку найвище - честь!" На змаганнях Козівську гімназю представляв рій "Гайдамаки" у складі: Чекалюк С., Шигінської І., Хань О., Галаси В., Сташківа Н., Лабайчука І., Масири Б., Кривака О. (керівники Антоляк Г.М., заступник директора з виховної роботи, Пеляк С.І., вчитель предмета "Захист Вітчизни"). Конкурс проходив у двох номінаціях "Добре діло" та "Візитка рою". Соколи і сокілки добре підготувалися, тому у двох конкурсах здобули перемогу і в підсумковому заліку зайняли І-ше місце. А 09 грудня представляли Козівський район на обласному етапі дитячо-юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Рій "Гайдамаки" виступив достойно, за що і був нагороджений дипломами за конкурс пошукових матеріалів "Добре діло" та конкурс - звіт "Візитка рою" ( призових місць не визначали, а кращих нагороджували дипломами) Під час змагань гімназисти, члени Всеукраїнської Асоціації Лідерів Учнівського Самоврядування, презентували діяльність організації та заохочували присутніх до співпраці. Гартуй, джуро, козацьку силу волі Ми з вами - справжні юні козаки. Благословенна нашій рідній Україні, Хай Покрова дарує на віки!.

«  Декабрь 2016  »