29.06.2017

Головна » 2017 » Март » 24 » Свято юних обдарувань "Перший крок до зірок" (1 частина)
Свято юних обдарувань "Перший крок до зірок" (1 частина)

Сьогодні, 24 березня 2017 року, у залі творчих зустрічей Козівської гімназії ім.В.Герети відбулося величне свято «Перший крок до зірок», з нагоди вшанування обдарованих гімназистів та завершення Шевченківських читань, які розпочалися 9 березня. Девіз нашого свята «Учітеся, брати мої, молю вас, благаю. Чужого навчайтесь й свого не цурайтесь». Адже в гімназії навчаються саме ті діти, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, розквітають відмінними оцінками в класних журналах, призерами олімпіад , переможцями творчих конкурсів та спортивних змагань. Це – майбутня еліта нашої держави. Учасників свята привітала Валентина Григорівна Медицька, начальник відділу освіти та спорту Козівської РДА, побажала гімназистам та вчителям творчості, натхнення, успіхів, а також вручила нагороди учасникам команди «Геретівці» за зайняте ІІ місце у Західно-Українському відкритому інтелектуальному турнірі на кубок ректора ТНЕУ "Natus Vincere", який проходив 2-3 березня 2017 року у Тернопільському національному економічному університеті на юридичному факультеті . З вітальним словом виступив і Михайло Андрійович Грубий, директор гімназії. Відзначення гімназистів здійснювалось у різних номінаціях, а саме «Відмінник у навчанні» (за високі досягнення у навчанні ), «Інтелектуал року» (за пермогу у І, ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та інтелектуальних конкурсах), «Науковець року» (призери районного та обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт), «Юні таланти» ( за участь у мистецьких конкурсах та культурно-просвітницькій роботі), «Юний художник» ( за перемогу у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва та творчих конкурсах), «Кращий спортсмен року» (за активну участь у спортивних змаганнях, за сміливість, за волю до перемоги). Вручали нагороди Медицька В.Г., начальник відділу освіти та спорту , М.А.Грубий, директор гімназії, Г.В.Колодій, заступник директора з навчально-виховної роботи, Г.М. Антоляк , заступник директора з виховної роботи, Н.М.Іваницька, відповідальна за роботу Козівської філії Тернопільського обласного відділення МАН України та гетьман відмінників і всієї гімназії Володимир Простяк. Найвеличнішу нагороду гімназії - значок «Кращий гімназист року» отримали: Парнета Олег, гімназист 3(7)-Б класу, Тимчишин Назарій, гімназист 4(8)-Б класу, Кривак Олег, гімназист 5(9) класу, Куца Марія , гімназистка 7(11)-А класу, Михальчук Мар’яна, гімназистка 7(11)-Б класу, Бойко Дмитро, гімназист 7(11)-Б класу та Простяк Володимир, гімназист 7(11)-Б класу. Ведучі свята, Софія Чекалюк та Ірина Шигінська, подякували батькам за розумних дітей і допомогу нашій гімназії, а також вчителям за кропітку роботу, за високий педагогічний талант, за професіоналізм і новаторство . Для учасників свята звучали пісні у виконанні гімназистів Софійки Савчур, Ані Цяпути, Лізи Зубик, Валі Радь, Оксани Хавтур, Олега Кривака, Богдана Масири, Амалії Сурмач, Оксанки Шміло, Олі Масири , Мар’яни Михальчук та Вікторії Петько. Завершили свято виконанням гімну гімназії «Ми гімназисти молодії..».

«  Март 2017  »