28.07.2017

Головна » 2016 » Апрель » 5 » Всеукраїнська конференція
Всеукраїнська конференція

05 квітня 2016 року дирекція Козівської державної української гімназії ім.В.Герети, в складі директора гімназії Грубого М.А., заступників директора Колодій Г.В., Антоляк Г.М. та завідувачки РМК Стасів Р.В., взяла участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості", яка проводилась Національною академією педагогічних наук, Інститутом обдарованої дитини НАПН України, департаментом освіти і науки Тернопільської ОДА, обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, відділом освіти Кременецької міської ради та спеціалізованою школою №2 м.Кременця.
   Під час конференції відбувся обмін досвідом з проблем проектування обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу, підготовки педагогічних працівників для роботи з обдарованими дітьми.
   Грубий М.А. та Стасів Р.В. взяли участь у роботі секції "Науково-дослідницька діяльність старшокласників в системі формування обдарованої особистості", яка проводилась під керівництвом Поліхун Н.І., кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту обдарованої дитини НАПН України.
Колодій Г.В. та Антоляк Г.М. працювали у секції "Соціально-педагогічне проектування розвитку обдарованості учня в системі взаємодії учасників навчально-виховного процесу", якою керував Киричук В.О., кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України.
   Під час конференції домовлено про наступний етап зустрічі вчителів гімназії з Киричуком В.О. щодо діяльності у програмі проектування розвитку обдарованої особистості.

«  Апрель 2016  »