Головна » 2016 » Жовтень » 11 » 130 років від дня народження Іванни Блажкевич
130 років від дня народження Іванни Блажкевич

Оглядаючись у наше духовне минуле, сьогодні ми знаходимо в ньому людей, які своїм життям-подвигом творили сьогоднішній день , ознаменований українською державністю. До таких людей належала Іванна Блажкевич – людина незвичайної в своїй бурхливій методичній , повсякденній діяльності , присвяченій українському народові і його майбутньому – дітям. 11 жовтня 2016 року у залі творчих зустрічей Козівської гімназії ім.В.Герети відбулася літературна година “ Усе життя на вівтар України ” присвячена 130-річниці від дня народження Іванни Блажкевич . Цей захід підготували та провели гімназисти 1(5)-Б класу з класним керівником Шворак Г.І. та бібліотекаром Козівської гімназії Простяк Л.М. Першокласники розказали про житттєвий і творчий шлях дитячої письменниці рідного краю І. Блажкевич, ознайомили з її громадською діяльністю, а також прочитали її вірші, які вона писала для дітей.