Головна » 2018 » Березень » 23 » Авторська школа Грубого М.А. "Філософія в освітньому просторі"
Авторська школа Грубого М.А. "Філософія в освітньому просторі"

23 березня 2018 року відбулася презентація авторської школи директора Козівської державної української гімназії ім. В.Герети Грубого М.А. «Філософія в освітньому просторі» у співпраці з Тернопільським ОКІППО, зокрема заввідділом інноваційної діяльності та обдарованої дитини Ханзель Ж.І.. У засіданні взяли участь : духовний наставник гімназії о. Володимир Наконечний, заввідділом інноваційної діяльності та обдарованої дитини Ханзель Ж.І., завідувач районним методкабінетом Стасів Р.В., директори гімназій, ліцеів, колегіумів, коледжів області, адміністрація, педагогічний колектив та учні 7(11) класу гімназії. Презентацію авторської школи поблагословив о.Володимир Наконечний. Зі вступним словом виступили Ханзель Ж.І., Стасів Р.В.. З доповідями виступили: «Мішель Серр, французький філософ, письменник, педагог: «Покоління мутантів»» (Дроздовський М., Зубик Т., гімназисти 7(11) класу), «Паризька декларація «Європа, в яку ми віримо» про спокуси помилкової Європи» (Королькова В., гімназистка 7(11) класу), «Філософія для дітей – інноваційна концепція та практика формування демократичного світогляду нового покоління» (Хомин Н., гімназистка 7(11) класу), «Сучасна філософія освіти – філософія нестабільності» (Грубий М.А., директор гімназії), «Психосоціальне зростання особистості в процесі модульно-розвивального навчання» (Колодій Г.В., заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи), «Психолого – педагогічне проектування розвитку і формування монадної особистості» (Карпова О.М., психолог гімназії), «Впровадження STEM освіти» (Мельник М.С., вчитель інформатики), «Наукове товариство гімназистів «Молода просвіта» та молодіжна організація «Сокіл», їх роль у формуванні монадної особистості» (Антоляк Г.М., заступник директора гімназії з виховної роботи). Після завершення виступів відбулося обговорення актуальних філософських проблем щодо організації навчально-виховного процесу у сучасному освітньому просторі.