Головна » 2017 » Листопад » 17 » Батьківські збори
Батьківські збори

17 листопада 2017р. у залі творчих зустрічей відбулися загальногімназійні батьківські збори. На порядок денний виносились такі питання:

1. Про роботу гімназії у 2017-2018 н.р.. Продовження роботи в експерименті психолого-педагогічного проектування розвитку особисті учня.

2. Хартія вільної людини.

3. Концепція нової української школи.

4. Розширення пізнавальних можливостей учасників освітнього процесу.

5. Сім'я як фактор духовно-морального, соціального і фізичного здоров'я дітей.

6. Вплив життєвих цінностей на успіх та здоров'я дітей.

7. Різне.

По перших чотирьох питання виступив директор Козівської гімназії ім.В.Герети Грубий М.А.. Про роль сім'ї у вихованні дітей розповіла заступник директора з виховної роботи Антоляк Г.М., психолог гімназії Карпова О.М., звернула увагу батьків на те, який вплив життєвих цінностей на успіх та здоров'я дітей. Після загальних зборів батьки мали можливість зустрітися в класах із класними керівниками і обговорити питання про навчання і поведінку своїх дітей. Велике спасибі тим батькам, які прийшли на батьківські збори і надалі запрошуємо всіх батьків до співпраці..