Головна » 2016 » Вересень » 13 » День народження гімназії. Нам вже 24
16:55:23
День народження гімназії. Нам вже 24

   У кожного з нас є день, коли здійснюються мрії. День, коли віриш у щось незвичайне. День, коли диво стукає у двері та усміхається у вікно. Найпрекрасніший день у році - День народження.
   Наша дорога гімназія виросла ще на один рік. Їй уже 24. Щоб привітати нашу любу альма-матер, всі ми зібралися на гімназійному подвір'ї. Святкове дійство розпочалось виконанням Гімну гімназії. Саме в такі моменти відчуваєш духовну єдність між тими, хто поряд з тобою, пишаєшся тим, що навчаєшся і працюєш саме в цьому навчальному закладі.
Оскільки будь-який новий період в житті потрібно починати з гармонією в душі, привітати гімназистів, вчителів, працівників гімназії прийшов наш духовний наставник о. Євген Бойко. Він відслужив молебен до Пресвятої Богородиці та благословив на успішне навчання, творчу працю.
   На свято прибув і почесний опікун гімназії Л.Півсеток, який теж висловив привітання, а також побажав нашому навчальному закладу успіхів і нових злетів. 
   Наступним, хто вітав з іменинами, був наш поводир у царстві знань - директор гімназії Заслужений вчитель України Михайло Андрійович Грубий. Він побажав гімназистам жаги до навчання, успіхів у житті, а вчителям - креативності, терпіння, творчих злетів і мирного неба над головою.
   Зі святом усіх привітав і Гетьман відмінників і всієї гімназії гімназист 7(11)-Б класу Простяк Володимир, який побажав гарного настрою, бажання вчитися, високих здобутків.
О.Хатур виконала пісню "Моя гімназія", Н.Бойко та І.Ференц прочитали вірш "24 роки, мов помахом крила злетіло ввись...", який написала Колодій Г.В., заступник директора з навчально-виховної роботи.
   Приємною несподіванкою став флеш-моб у виконанні першокласників під пісню "З днем народження, гімназіє", яку виконали Бенишин О, Цяпута А, Гуменюк О., Макодрай С., Максимів А.. Так приємно було бачити невпевненість, але водночас щастя і жагу до знань, якими сяяли дитячі очі...
   Та, мабуть, найкращим моментом свята став виступ вчителів, які виконали пісню "Родина". Ця пісня, ця мелодія лилась із їхніх сердець, і, немов смичок струни, зачепила душу кожного з учнів. Завершили свято виконанням Гімну України. Цей день запам' ятається усім надовго і звичайно, з нетерпінням будемо чекати 25-річчя.
З Днем народження, гімназіє!

Більше світлин з даного заходу дивіться тут

Переглядів: 327 | Додав: zvasl
Всього коментарів: 0
avatar
close