Головна » 2018 » Вересень » 13 » Гімназійна ватра - 2018
Гімназійна ватра - 2018

13 вересня День народження гімназії. Цьогоріч це свято було особливим для гімназистів і вчителів гімназії. День народження святкували на гімназійній ватрі, яку проводимо щорічно. 27 ватра була присвячена 27-й річниці Незалежності України, 100-річчю відродження Української держави, 80-річчю від дня народження Ігоря Герети, почесного опікуна гімназії та 26-річчю від дня створення Козівської гімназії. Свято розпочали з молитви і Божого благословення духовного наставника гімназії о.Володимира Наконечного. Всіх присутніх із святом привітав і директор гімназії ,заслужений вчитель України , Грубий М.А., також Півсеток Л., опікун гімназії, Куціль Ф.З., вчитель історії, коротенько повідомив про події сторічної давності. Антоляк Г.М., заступник директора з виховної роботи, ознайомила гімназистів та вчителів з порядком проведення свята. Свято проходило цікаво як для учнів так і вчителів. Звичайно, на природі найсмачніша іда. Всі із задоволенням обідали. А потім набравшись сил проходили випробування у грі-квест. Гімназисти випробовували свої знання, уміння, хитрість, артистичність, креативність, спортивні задатки та військово-патріотичні вміння. Найсильнішими у цій грі були гімназисти 2Б, 3А, 1А, 6Б, 6А, 5А. Але який день народження без привітань. Тому і тут гімназисти проявили свою креативність. Першокласники і семикласники вітали зі святом: танцювали, співали і говорили побажання. І напевно, найурочистіший момент нашого свято - це запалення ватри і прийняття обітниці гімназиста першокласниками. На завершення ватри учні співали патріотичні пісні. Всім дякуємо за підготовку та проведення свята гімназійної ватри. Віват гімназіє, віват!