Головна » 2018 » Листопад » 25 » ІІІ Всеукраїнський зліт лідерів учнівського самоврядування"Сокіл"
ІІІ Всеукраїнський зліт лідерів учнівського самоврядування"Сокіл"

Дружина «Гайдамаки» Козівської державної української гімназії ім.В.Герети ( у складі: Бойко Насті, Цяпути Ані, Зубик Лізи, Савчур Софії, керівник Антоляк Г.М.) взяла участь у ІІІ Всеукраїнському зльоті лідерів учнівського самоврядування ВАЛУС «Сокіл» «Лідер, єднаймо Україну!», присвячений 100-річчю утворення ЗУНР та безсмертного подвигу українських січових стрільців, який проходив з 20 по 24 листопада в м.Моршин. В рамках зльоту відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування, ІІІ Всеукраїнський музичний фестиваль-конкурс «Соколині зорі», конкурс «Сокільська красуня» , а також туристичні походи, екскурії. Перший день 20.11.2018р. – заїзд учасників , екскурсія по м.Моршин. Знайомство з соколами і сокілками.