Головна » 2016 » Грудень » 19 » "Миколайчику, будь ласка, не забудь усіх дітей"
"Миколайчику, будь ласка, не забудь усіх дітей"

«Миколайчику, будь ласка, не забудь усіх дітей» (цього просили гімназисти 1(5)-А класу) Десь там, на небесах, святий Миколай із янголами готував сани з подарунками для дітей. А вони, ті, що на Землі, вже його чекали, вглядаючись у зорепад. У прибраній світлиці: на стіні була ікона Божого Угодника, горіли свічки, а за столом сиділа мати з синочками та донечкою. Всі – у вишиванках, один із хлопчиків – ще й у кожушку, (видно відразу, що це селянські діти). Під подушку Миколай кладе гостинці тільки чемним діточкам, - каже мати (роль зіграла Олеся Іванів), а неслухняним, сварливим чекати подарунки даремно. «Мамо, матусю, а ми ж поводили себе добре!» - відповідають діти (Ігор Романюк, Юрій Степанчак та Ілона Солецька). « Добре, добре, мої любі, - заспокоїла мама, Миколай уже, напевно, в дорозі, то ж лягайте спати, щоб він вам під подушку поклав гостинці». І поки їм снився дідусь Миколай, до світлиці ввійшли Янголи (Марта Шигінська, Юлія Безкоровайна, Мар’яна Котульська, Вікторія Варчак, Юліана Глух, Засєдко Христина) та принесли книжку з добрими вчинками дітей. Ангели вирішили відпочити, бо дуже стомилися і залишили книжку, а тим часом забігли чортенята (Тарас Парасюк, Назар Ключкевич, Денис Сметана) і вкрали книжку та почали гортати. Коли побачили якісь списки вирішили її заховати, щоб Святий шукав. Але ангели забрали книгу і віддали Миколаю, щоб він знав кому роздати подарунки. І так як гімназисти всі були чемними, то й отримали гостинці від святого Миколая. І у віддяку заспівали пісню «Ой хто, хто Миколая любить». За подарунки висловлюємо щиру подяку Пеляку Петру Івановичу, директору ФГ «Вікторія – 92» та Пудлику Юрію Йосиповичу, керівнику компанії «Агромеліорація».