Головна » 2018 » Жовтень » 2 » "Серце віддаю дітям"
"Серце віддаю дітям"

Я - вчитель. Я - любов і відданість, Віра і терпіння. .... Я вчитель від Бога Й співпрацівник у Бога. Ш.Амонашвілі. Ці чудові слова ніби написані спеціально про Василя Олександровича Сухомлинського. У кожному слові звучить образ Василя Олександровича. 28 вересня 2018 року минуло 100 років від дня народження українського педагога, публіциста, письменника, поета. Заслуженого вчителя УРСР В.О.Сухомлинського. Гімназисти, члени "Молодої просвіти", під керівництвом педагога - організатора Л.М.Простяк підготували загальногімназійну інформаційно - просвітницьку годину "Щоб бути Великим - треба бути людиною Великої ідеї та великого характеру", оформили стенд "Серце віддаю дітям". Так як цей навчальний рік проголошено Роком В.О.Сухомлинського, то ми ще не раз будемо вивчати педагогічну і творчу спадщину Сухомлинського. І сьогодні, всі учасники навчально-виховного процесу :вчителі, батьки і учні мають пам'ятати і керуватися порадами Сухомлинського. Він залишив назавжди слід після себе у світі. Слід той не зможуть змести сиві і славні століття.