Головна » 2016 » Квітень » 20 » "Сокіл" ("Джура")
16:52:29
"Сокіл" ("Джура")

  20 квітня 2016 р. у Козівській гімназії відбулася дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура").
Метою дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є реалізація завдань щодо національно-патріотичного виховання української молоді на основі козацьких традицій, надання методичної допомоги в самоорганізації дитячих колективів та подальшого впровадження в педагогічну практику учнівського самоврядування.
  Ідейні принципи змагань виходять із лицарського покликання «Служіння Богові, ближнім»: «Бог і Україна», «Добре діло – найкращий дар один одному».
Гру розпочали з урочистої лінійки, яку відкрив директор гімназії, Заслужений вчитель України Грубий М.А.. Михайло Андрійович оголосив про створення в гімназії дитячої організації "Джура" та молодіжної організації "Сокіл". Духовний наставник гімназії, о.Володимир Наконечний помолися з гімназистами , поблагословив учасників на добру гру та покропив свяченою водою. На свято прийшов учасник бойових дій в зоні АТО Чекалюк В.П.. Він привітав усіх гімназистів і учасників гри, побажав витримки, козацького духу, наполегливості і вміло йти до перемоги. Також подякував за допомогу, яку гімназисти та вчителі надають воїнам АТО і подарував прапор з підписами.
  Куціль Ф.З., вчитель історії розказав про те, як зароджувалася організація "Сокіл" в Україні та на Козівщині. Урочисту лінійку завершили піснею "Нехай квітує Україна" у виконанні Ірини Пекар.
  З умовами та етапами гри ознайомила заступник директора з виховної роботи Антоляк Г.М.
У змаганнях взяли участь 5 команд (роїв). Керівниками команд були гімназисти 7(11)-Б класу, учасники обласного етапу Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура") - 2015: Павлусик Р.("Чемпіони"), Шевчук І. ("Вовки"), Барилко А. ("Незламні"), Мартинів Т. ("Їжаки"), Гнат Я.("ВДВ"). Учасники проходили випробування у таких етапах гри: "Стройовий впоряд", "Рятівник", "Стрільба", "Смуга перешкод", "Тактична підготовка", "Відун", "Візитка рою". Оцінювала змагання суддівська колегія у складі: Антоляк Г.М., Бучак М.В., Михайлиці С.П., Барилко М.М., Здеб Н.В., Куціля Ф.З., Мельника І.Л., Юрківа Б.З., і головний суддя Пеляк С.І.. За результатами змагань перемогла команда "Вовки", ІІ місце - "Чемпіони", ІІІ місце - "Їжаки". Ця гра здружила гімназистів і підняла патрітичний дух.

Більше світлин з даного заходу дивіться тут

Переглядів: 230 | Додав: vasl
Всього коментарів: 0
avatar
close