Головна » 2017 » Червень » 7 » Стежками рідного краю
Стежками рідного краю

Шостого червня цього року гімназисти перших та других класів Козівської гімназії ім. В. Герети подорожували Тернопільською та Рівненською областями. Учні відвідали Кременецький лісотехнічний коледж, де мали можливість ознайомитися із різноманітною рослинністю, що росте в парку біля коледжу, озером та будівлями, що збереглися ще з минулого століття. Також відвідали замок у м. Дубно, де почерпнули відомості про історію заснування замку, оборонних споруд та різні види зброї. У м. Рівне гімназисти відвідали музей при заводі «Рівне – бурштин», де почерпнули відомості про процес видобутку та обробки «сонячного каменю». Неймовірні враження діти отримали у Рівненському зоопарку. Там вони побачили мавп, лемурів, кенгеру, поні, могутнього лева та різні види птахів. Веселі, сповнені нових вражень і цікавих знайомств всі повернулися додому.

Більше світлин з даного заходу дивіться тут9

Переглядів: 13 | Додав: vasl