Головна » 2016 » Березень » 21 » Свято поезії
Свято поезії

Поезія. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття. Приходить Муза Поезії і до гімназистів Козівської гімназії ім.В.Герети. Тому 21 березня гімназисти 5(9) класу запросили всіх учнів та вчителів у світ поезії, у царство красивого, мудрого і чуйного.
    Цікавим було свято - Поетична свічка. Ми гордимося тим, що Козівщина народила таланти, які оспівують рідну землю, стежину до рідного порога.
   Хвилюючою була зустріч з нашими земляками-поетами: Ганною Назарків і Володимиром Базаром. Також учні-вихованці привітали збірочку вчительки української мови та літератури Леонії Бідяк-Білої "На струнах серця", її першу ластівку.
    Гімназисти доторкнулися до струн її серця і відчули бентежно ніжну мелодію поезії. Залишилися у спадок золоті зерна, засіяні поетами Козівщини у душі гімназистів. А поетична свічка ще довго зігріватиме серця юних.