Головна » 2017 » Вересень » 29 » Свято Вчителя
Свято Вчителя

День учителя — професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня. День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні. Нашу гімназію теж не обминуло це свято. Сьогодні гімназисти радо вітали своїх наставників, дорогих учителів. Наші семикласники (одинадцятикласники) були неперевершені. Вони організували дуже гарне святкове дійство, яке розпочалося із зустрічі вчителів біля входу у гімназію. Провели урочисту лінійку з нагоди Дня вчителя та ознайомили з наказом та розпорядком сьогоднішнього дня. Також гімназисти 7 класу читали уроки. І звичайно, на завершення дійства провели святковий концерт "Спасибі, вчителю, за те, що в Тебе серце золоте, за шелест листя у саду, за те, що я до Тебе йду". Дякуємо Вам. І вітаємо усіх Вчителів України з професійним святом.