Головна » 2017 » Квітень » 12 » Великодня писанка
Великодня писанка

Наближаються Великодні свята. В Україні з давніх – давен існує чудовий звичай – розписування яєць. І беруться українці від великого до малого за це давнє мистецтво. Долучилися до цієї традиції напередодні Великодня і учні Козівської гімназії ім.В.Герети.. Гімназисти 2(6)-4(8) класів відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу з розпису писанок: «Писанка своїми руками». Писанкарство – один із видів декоративно – прикладного мистецтва на Україні. Під час проведення майстер – класу учні ознайомилися зі значення стародавнього свята Пасхи, символами на писанці , значенні кольорів,дізналися про магічне значення писанки,також розписали власну писанку. Гімназисти 2(6)-А класу виготовляли писанку – мальованку, а гімназисти 3(7)-Б та -4(8)-А класу розписували писанки у восковій техніці. Учні одержали задоволення від майстер – класу, який провела Шептак І.Я., вчитель образотворчого мистецтва. Тепер гімназисти знають, як правильно розмальовувати писанки, тепер кожен з них зможе навчити своїх друзів та батьків, як правильно це робити.